Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT32077 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 125A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 63mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| HITACHI | LR1125-702 |
| HITACHI | LR1125-702B |
| HITACHI | LR1125-702F |
| HITACHI | LR1125-702H |
| NISSAN | 23100-31U02 |
| NISSAN | 23100-40U00 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT32197 | 110A, neoriginalen |