Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT32099 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 60A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 12,7mm |
| Premer jermenice | 74mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| HITACHI | LR160-743 |
| YANMAR | 129900-77211 |