Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT32067 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 65A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986080210 |
| HITACHI | LR165-714 |
| HITACHI | LR165-714B |
| HITACHI | LR170-768 |
| LUCAS | LRA02152 |
| LUCAS | LRA2152 |
| NISSAN | 23100-AN000 |
| NISSAN | 23100-AP000 |
| NISSAN | 23100-AP00A |
| NISSAN | 23100-AP100 |