Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT32185 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica |
| Premer jermenice | 82mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| HITACHI | LR180-512E |
| HITACHI | LR180-513 |
| HITACHI | LR180-513B |
| ISUZU | 897249-2093 |
| ISUZU | 897327-2181 |
| LUCAS | LRA03441 |
| LUCAS | LRA3441 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT32120 | 60A, neoriginalen |