Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT32069 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 90A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 60mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| HITACHI | LR190-745 |
| HITACHI | LR190-745A |
| HITACHI | LR190-745F |
| LUCAS | LRA04287 |
| LUCAS | LRA4287 |
| NISSAN | 23100-2DB1A |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT32068 | 90A, 7PV 60mm micro jermenica s sklopko, zamik priključkov, neoriginalen |