Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT91755 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 70mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| CASE | 48132158 |
| MAHLE | 11205092 |
| MAHLE | 11205424 |
| MAHLE | 72524099 |
| MAHLE | AAK4679 |
| MAHLE | AAK4738 |
| MAHLE | IA1755 |
| MAHLE | MG1046 |