Alternator MAHLE MG111

Alternator MAHLE MG111

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT33002 OEM

Alternator MAHLE MG111

Original
DEUTZ, KHD
Preberite več
ALT33002 OEM  
Napetost 14V
Moč 60A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOMAG 05710978R
BOMAG 05716778
DEUTZ 01177328
DEUTZ 01177388
DEUTZ 01179755
DEUTZ 01179897
DEUTZ 01180640
DEUTZ 01180645
DEUTZ 01180648
DEUTZ 01180650
DEUTZ 01180660
DEUTZ 01182105
DEUTZ 01182434
DEUTZ 01183858
DEUTZ 01197755
DEUTZ 02927274
DEUTZ 02929937
DEUTZ 03045438
DEUTZ 35586GT
KRAMER 0000801897
LUCAS LRA01456
LUCAS LRA01835
LUCAS LRA1456
LUCAS LRA1835
MAHLE 11201292
MAHLE 11203106
MAHLE 11204706
MAHLE 72735110
MAHLE AAK2301
MAHLE AAK2306
MAHLE AAK4943
MAHLE IA0292
MAHLE MG111
ORENSTEIN & KOPPEL 1441768
ORENSTEIN & KOPPEL 1461905
VALEO 2541133
VALEO 2541659
VALEO 436376
VALEO 436491
VALEO 439190
VALEO A13N165
VALEO A13N255
VALEO A13N271
ZETTELMEYER 22906533
ZETTELMEYER 29041635

 

Šifra alternative Opombe
ALT20751 OEM 80A, original MAHLE