Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT12006 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 33A |
| Priključek B+ (30) | Spojka 9,5mm |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 77mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0120300527 |
| BOSCH | 0120300528 |
| BOSCH | 0120300529 |
| BOSCH | 0120300558 |
| BOSCH | 0120300559 |
| BOSCH | 0120300568 |
| BOSCH | 0120300569 |
| BOSCH | 0120339515 |
| BOSCH | 0120339516 |
| BOSCH | 0120339527 |
| BOSCH | 0120339528 |
| BOSCH | 0986030120 |
| BOSCH | 0986030121 |
| DENSO | 63300900 |
| DENSO | 63300901 |
| DENSO | 63300920 |
| DENSO | 63300931 |
| DENSO | 63309000 |
| DENSO | 63362006 |
| FIAT | 4224325 |
| FIAT | 4257074 |
| FIAT | 4275283 |
| FIAT | 4474752 |
| FIAT | 46231680 |
| FIAT | 4998353 |
| FIAT | 51217620 |
| FIAT | 77145410 |
| FIAT | 77250410 |
| LUCAS | LRA00199 |
| LUCAS | LRA00913 |
| LUCAS | LRA199 |
| LUCAS | LRA913 |
| MAHLE | 11201037 |
| MAHLE | 11201783 |
| MAHLE | AAG1104 |
| MAHLE | AAG1130 |
| MAHLE | IA0037 |
| MAHLE | IA0783 |
| MAHLE | MG123 |
| MAHLE | MG437 |
| RENAULT | 6000102364 |
| RENAULT | 6005701124 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT12006 OEM | 33A, original MAHLE |