Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT91478 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 110A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Da |
| Opomba 1 | Brez regulatorja napetosti |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| MAHLE | 11203982 |
| MAHLE | 11204523 |
| MAHLE | 72735173 |
| MAHLE | AAN5873 |
| MAHLE | AAN8109 |
| MAHLE | IA1478 |
| MAHLE | MG174 |
| VAG | 2Y1998531L |