Alternator MAHLE MG205

Alternator MAHLE MG205

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT12035 OEM

Alternator MAHLE MG205

Original
AUTOBIANCHI, FIAT, LANCIA
Preberite več
ALT12035 OEM  
Napetost 14V
Moč 55A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice 1V fiksna jermenica 9,7mm
Premer jermenice 68mm
Število utorov jermenice 1
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0986035641
DENSO 63320001
DENSO 63320034
DENSO 63321000
DENSO 63321067
DENSO 63321198
FIAT 5599869
LUCAS LRA00558
LUCAS LRA00695
LUCAS LRA558
LUCAS LRA695
MAHLE 11201358
MAHLE 72735204
MAHLE AAK4177
MAHLE IA0358
MAHLE MG205
VALEO 2518028
VALEO 2541399
VALEO 433085
VALEO 436118
VALEO 436230
VALEO A13E01
VALEO A13E50

 

Šifra alternative Opombe
ALT12105 OEM 45A, 1V 65mm fiksna jermenica 9,7mm, original MAHLE
ALT91287 OEM 45A, 1V 65mm fiksna jermenica 9,7mm, original MAHLE
ALT12037 OEM 65A, 4PV 60mm micro fiksna jermenica, original MAHLE