Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT16068 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 70A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Brez jermenice |
| Premer jermenice | - |
| Število utorov jermenice | - |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0120489244 |
| BOSCH | 0120489245 |
| BOSCH | 0120489252 |
| BOSCH | 0120489287 |
| BOSCH | 0986033830 |
| BOSCH | 0986033850 |
| BOSCH | 0986033860 |
| BOSCH | 0986036560 |
| BOSCH | 0986044571 |
| BOSCH | 9124476316 |
| FORD | 84AB-10300-AA |
| FORD | 84AB-10300-MA |
| FORD | 84AB-10300-MB |
| FORD | 84AB-AA |
| FORD | 84AB-MA |
| FORD | 84AB-MB |
| FORD | 85BB-10300-GA |
| FORD | 85BB-GA |
| FORD | D85BB-10300-GA |
| HITACHI | LR150-189 |
| LISTER PETTER | 38208919 |
| LUCAS | 23868 |
| LUCAS | 24011 |
| LUCAS | 24018 |
| LUCAS | 24032 |
| LUCAS | 24044 |
| LUCAS | 24047 |
| LUCAS | 24093 |
| LUCAS | 24100 |
| LUCAS | 24125 |
| LUCAS | 24129 |
| LUCAS | 24145 |
| LUCAS | 24155 |
| LUCAS | 24156 |
| LUCAS | 24161 |
| LUCAS | 24168 |
| LUCAS | 24177 |
| LUCAS | 24178 |
| LUCAS | 24198 |
| LUCAS | 24200 |
| LUCAS | 24228 |
| LUCAS | 24240 |
| LUCAS | 24380 |
| LUCAS | 54022128 |
| LUCAS | 54022148A |
| LUCAS | 54022196 |
| LUCAS | 54022196A |
| LUCAS | 54022227F |
| LUCAS | 54022234E |
| LUCAS | 54022265 |
| LUCAS | 54022265B |
| LUCAS | 54022349 |
| LUCAS | 54022379 |
| LUCAS | 54022389 |
| LUCAS | 54022390 |
| LUCAS | 54022392D |
| LUCAS | 54022510 |
| LUCAS | 54022586A |
| LUCAS | 54022589A |
| LUCAS | 54022590 |
| LUCAS | 54022591 |
| LUCAS | 54022611 |
| LUCAS | 54022628 |
| LUCAS | 54022646 |
| LUCAS | 54022747 |
| LUCAS | LRA00177 |
| LUCAS | LRA00373 |
| LUCAS | LRA00374 |
| LUCAS | LRA00382 |
| LUCAS | LRA00462 |
| LUCAS | LRA00463 |
| LUCAS | LRA00469 |
| LUCAS | LRA00497 |
| LUCAS | LRA00653 |
| LUCAS | LRA00693 |
| LUCAS | LRA177 |
| LUCAS | LRA373 |
| LUCAS | LRA374 |
| LUCAS | LRA382 |
| LUCAS | LRA462 |
| LUCAS | LRA463 |
| LUCAS | LRA469 |
| LUCAS | LRA497 |
| LUCAS | LRA653 |
| LUCAS | LRA693 |
| LUCAS | NAB100 |
| LUCAS | NAB200 |
| LUCAS | NAB205 |
| LUCAS | NAB207 |
| LUCAS | NAB405 |
| LUCAS | NAB406 |
| LUCAS | NAB411 |
| MAHLE | 11201811 |
| MAHLE | AAK4599 |
| MAHLE | IA0811 |
| MAHLE | MG216 |
| MARELLI | 63324161 |
| MARELLI | 63324697 |
| MARELLI | 63324751 |
| MASSEY FERGUSON | 3519406M91 |
| PERKINS | 2871A129 |
| PERKINS | 2871A142 |
| PERKINS | 2871A161 |
| PERKINS | 2871D031 |
| ROVER | AUU1269 |
| ROVER | AUU1481 |
| ROVER | GNU2114 |
| ROVER | GNU2119 |
| ROVER | GNU2330 |
| ROVER | GNU2393 |
| ROVER | GXE2114 |
| ROVER | GXE2119 |
| ROVER | STC233 |
| ROVER | STC234 |
| ROVER | YLE10019 |
| ROVER | YLE10021 |
| ROVER | YLE10072 |
| ROVER | YLE101560 |
| ROVER | YLE101690 |
| ROVER | YLE101700 |
| VALEO | 436694 |