Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT91200 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 12,7mm |
| Premer jermenice | 70mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| HAKO | 90455973 |
| MAHLE | 11203256 |
| MAHLE | 72735220 |
| MAHLE | AAK4301 |
| MAHLE | IA1200 |
| MAHLE | MG221 |