Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT20652 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| Opomba 1 | Z dušilko na D+ |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| ARGO | 6510784M92 |
| ARGO | 6510784J91/P |
| CASE | 87311822 |
| IVECO | 504271461 |
| IVECO | 5801453378 |
| LESTER | 12785 |
| MAHLE | 11203302 |
| MAHLE | 11203714 |
| MAHLE | 11204327 |
| MAHLE | 11204484 |
| MAHLE | 11204490 |
| MAHLE | 72740609 |
| MAHLE | AAK1832 |
| MAHLE | AAK4314 |
| MAHLE | AAK4810 |
| MAHLE | AAK4858 |
| MAHLE | AAK4860 |
| MAHLE | IA1504 |
| MAHLE | MG223 |
| NEW HOLLAND | 47383500 |
| VALEO | 439841 |
| VALEO | SG10B082 |