Alternator MAHLE MG271

Alternator MAHLE MG271

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT90692 OEM

Alternator MAHLE MG271

Original
MASSEY FERGUSON, PERKINS
Preberite več
ALT90692 OEM  
Napetost 14V
Moč 65A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice 1V fiksna jermenica 12,7mm
Premer jermenice 90mm
Število utorov jermenice 1
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
CLAAS 6005706661
LUCAS LRA00959
LUCAS LRA00964
LUCAS LRA959
LUCAS LRA964
MAHLE 11201692
MAHLE 11204373
MAHLE 72735270
MAHLE AAK4553
MAHLE AAK4822
MAHLE IA0692
MAHLE MG271
MASSEY FERGUSON 3467043M91
MASSEY FERGUSON 3581387
MASSEY FERGUSON 3581388M1
MASSEY FERGUSON 3930502R91
MASSEY FERGUSON 3930503R1
VALEO 2518051
VALEO 2523075
VALEO 2523076
VALEO 2541130
VALEO 2541131
VALEO 2940772
VALEO 2940773
VALEO 432984
VALEO 9AR2786K
VALEO 9AR2851K
VALEO 9AR2852K
VALEO 9AR2853K
VALEO 9AR2861K
VALEO 9AR2862K
VALEO 9AR2944K
VALEO 9AR5040K
VALEO 9AR5070K