Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT20653 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 61mm |
| Število utorov jermenice | 10 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| Opomba 1 | Z dušilko na D+ |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA03330 |
| LUCAS | LRA3330 |
| MAHLE | 11203734 |
| MAHLE | 11203825 |
| MAHLE | 11203882 |
| MAHLE | 11204174 |
| MAHLE | 11204233 |
| MAHLE | 72735029 |
| MAHLE | 72740630 |
| MAHLE | AAN5333 |
| MAHLE | AAN5708 |
| MAHLE | AAN5745 |
| MAHLE | AAN5776 |
| MAHLE | AAN8145 |
| MAHLE | IA1198 |
| MAHLE | MG30 |
| MAHLE | MG694 |
| NEW HOLLAND | 84141455 |
| NEW HOLLAND | 87573243 |