Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10125 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 70A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 65mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0120488168 |
| BOSCH | 0120488169 |
| BOSCH | 0120488174 |
| BOSCH | 0120488175 |
| BOSCH | 0120488186 |
| BOSCH | 0120488187 |
| BOSCH | 0120488192 |
| BOSCH | 0120488202 |
| BOSCH | 0986036250 |
| BOSCH | 3625 |
| DELPHI | 3472130 |
| DELPHI | 3472143 |
| DELPHI | 3472144 |
| DELPHI | 3472641 |
| DELPHI | 3493641 |
| DELPHI | 3493741 |
| LUCAS | LRA00836 |
| LUCAS | LRA00968 |
| LUCAS | LRA836 |
| LUCAS | LRA968 |
| LUCAS | LRB00222 |
| LUCAS | LRB222 |
| MAHLE | 11201209 |
| MAHLE | 11201584 |
| MAHLE | 11201933 |
| MAHLE | AAK1177 |
| MAHLE | AAK3134 |
| MAHLE | AAK4529 |
| MAHLE | 72735346 |
| MAHLE | IA0584 |
| MAHLE | MG347 |
| OPEL | 1204020 |
| OPEL | 1204039 |
| OPEL | 1204091 |
| OPEL | 1204131 |
| OPEL | 1204216 |
| OPEL | 1204326 |
| OPEL | 1204327 |
| OPEL | 1204349 |
| OPEL | 1206339 |
| OPEL | 3493791 |
| OPEL | 90337048 |
| OPEL | 90337796 |
| OPEL | 90349328 |
| OPEL | 90349852 |
| OPEL | R1030062 |