Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT90854 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 55A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 2V fiksna 9,7mm |
| Premer jermenice | 80mm |
| Število utorov jermenice | 2 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| MAHLE | 11201854 |
| MAHLE | 11201943 |
| MAHLE | 72735384 |
| MAHLE | AAK3303 |
| MAHLE | AAK3337 |
| MAHLE | IA0854 |
| MAHLE | MG385 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14017 | 55A, 1V 70mm fiksna jermenica, luknja nosilca 11,5mm, priključek B+ M6, neoriginalen |
| ALT14017 OEM | 55A, 1V 70mm fiksna jermenica, luknja nosilca 11,5mm, original MAHLE |
| ALT10332 | 55A, brez jermenice, luknja nosilca 14mm, priključek B+ M8, neoriginalen |
| ALT33000 | 55A, brez jermenice, izolirana masa, luknja nosilca 14mm, priključek B+ M6, neoriginalen |
| ALT33000 OE | 55A, brez jermenice, izolirana masa, luknja nosilca 14mm, priključek B+ M6, original VALEO |
| ALT10394 | 80A, brez jermenice, luknja nosilca 14mm, priključek B+ M8, neoriginalen |