Alternator MAHLE MG414

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT20634 OEM

Alternator MAHLE MG414

Original
CASE, CATERPILLAR, DAEWOO, HARLO, JOHN DEERE, NEW HOLLAND
Preberite več
ALT20634 OEM  
Napetost 14V
Moč 95A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 60mm
Število utorov jermenice 8
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
CLAAS C000900010170
JOHN DEERE 69X51907A
JOHN DEERE 69X51908A
JOHN DEERE RE505895
JOHN DEERE RE505896
JOHN DEERE REX51907B
MAHLE 11201727
MAHLE 11201869
MAHLE 11203159
MAHLE 11203641
MAHLE 11204395
MAHLE 72735413
MAHLE AAK1808
MAHLE AAK3307
MAHLE AAK4830
MAHLE AAK5123
MAHLE AAK5378
MAHLE IA0727
MAHLE IA1299
MAHLE MG414

 

Šifra alternative Opombe
ALT20760 OEM 120A, zunanje hlajenje, original MAHLE
ALT10105 OEM 65A, zunanje hlajenje, original MAHLE