Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT91548 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 1V enojna fiksna 16,7mm |
| Premer jermenice | 70mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LOMBARDINI | ED001157421 |
| MAHLE | 11204296 |
| MAHLE | 11205669 |
| MAHLE | 72735463 |
| MAHLE | AAK3893 |
| MAHLE | AAK8114 |
| MAHLE | IA1548 |
| MAHLE | MG464 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT20738 OEM | 55A, brez jermenice, priključek B+ M6, original MAHLE |
| ALT20021 OEM | 65A, brez jermenice, priključek B+ M6, original MAHLE |
| ALT10395 OEM | 95A, brez jermenice, original MAHLE |
| ALT91082 OEM | 120A, brez jermenice, original MAHLE |