Alternator MAHLE MG314

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10395 OEM

Alternator MAHLE MG314

Original
DEUTZ, KHD, IVECO, KOHLER, LOMBARDINI
Preberite več
ALT10395  
Napetost 14V
Moč 95A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120484001
BOSCH 0986041840
DEUTZ 01177063
DEUTZ 01178607
DEUTZ 01182173
DEUTZ 01182961
DEUTZ 01183455
DEUTZ 01183630
DEUTZ 01183844
DEUTZ 04191523
IVECO 42498275
IVECO 42522743
JOHN DEERE AL3846201
JOHN DEERE AZ3846201
KHD 1177063
KHD 1178607
LUCAS LRA01397
LUCAS LRA1397
MAHLE 11201991
MAHLE 11203331
MAHLE 11203656
MAHLE 11204054
MAHLE 11204709
MAHLE 11204742
MAHLE AAK1312
MAHLE AAK1811
MAHLE AAK3822
MAHLE AAK4320
MAHLE AAK4946
MAHLE AAK4977
MAHLE IA1081
MAHLE MG314
VALEO 434017

 

Šifra alternative Opombe
ALT20738 OEM 55A, brez jermenice, priključek B+ M6, original MAHLE
ALT20021 OEM 65A, brez jermenice, priključek B+ M6, original MAHLE
ALT91548 OEM 80A, 1V enojna fiksna jermenica 16,7mm, original MAHLE
ALT91082 OEM 120A, brez jermenice, original MAHLE