Alternator MAHLE MG475 28V

Alternator MAHLE MG475 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT20733 OEM

Alternator MAHLE MG475 28V

Original
DEUTZ, KHD, MASSEY FERGUSON, NORMET
Preberite več
ALT20733 OEM  
Napetost 28V
Moč 110A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
DEUTZ 01183220
DEUTZ 01183612
DEUTZ 1183220
DEUTZ 1183612
MAHLE 11203163
MAHLE 11204278
MAHLE 11204411
MAHLE 72735474
MAHLE AAN5145
MAHLE AAN5838
MAHLE AAN8187
MAHLE MG475

 

Šifra alternative Opombe
ALT20622 OEM 55A, brez jermenice, original MAHLE
ALT20604 OEM 80A, brez jermenice, original MAHLE
ALT20640 OEM 100A, brez jermenice, original MAHLE
ALT20752 OEM 100A, brez jermenice, original MAHLE