Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT91480 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 55A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 65mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DEUTZ | 01183461 |
| DEUTZ | 01183463 |
| DEUTZ | 04114696 |
| DEUTZ | 04115327 |
| DEUTZ | 04118044 |
| DEUTZ | 04119001 |
| MAHLE | 11203504 |
| MAHLE | 11203893 |
| MAHLE | 11204043 |
| MAHLE | 11204044 |
| MAHLE | 11204197 |
| MAHLE | 11204412 |
| MAHLE | 72735475 |
| MAHLE | AAK5594 |
| MAHLE | AAK5767 |
| MAHLE | AAK5801 |
| MAHLE | AAK5802 |
| MAHLE | AAK5816 |
| MAHLE | AAK5832 |
| MAHLE | IA1480 |
| MAHLE | MG476 |