Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10841 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 50A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 60mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0120488298 |
| JOHN DEERE | AT221116 |
| JOHN DEERE | AT228217 |
| JOHN DEERE | RE161324 |
| JOHN DEERE | RE507631 |
| JOHN DEERE | RE537146 |
| MAHLE | 11203768 |
| MAHLE | 11204140 |
| MAHLE | 72735567 |
| MAHLE | AAK1844 |
| MAHLE | AAK3870 |
| MAHLE | IA1362 |
| MAHLE | MG568 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT20013 | 45A, 2V 86mm fiksna jermenica 9,7mm, neoriginalen |
| ALT20013 OE | 45A, brez jermenice, original BOSCH |
| ALT20013 OEM | 50A, brez jermenice, original MAHLE |