Alternator BOSCH 0120488206 28V

Alternator BOSCH 0120488206 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT20013

Alternator BOSCH 0120488206 28V

CASE, CUMMINS, JOHN DEERE
Preberite več
ALT20013  
Napetost 28V
Moč 45A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice 2V fiksna jermenica
Premer jermenice 86mm
Število utorov jermenice 2
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120488206
BOSCH 0120488294
BOSCH 0120489071
BOSCH 0120489481
BOSCH 9120060039
BOSCH B120402275
BOSCH F005A00022
CASE AR187916
CASE P941518
CASE P941542
CASE PO9415420
CASE Q941542
CUMMINS 3020678
CUMMINS 3284391
CUMMINS 3284392
CUMMINS 3604479RX
CUMMINS 3911247
CUMMINS 3920678
DELCO 19020536
JOHN DEERE AL12148
JOHN DEERE AT161324
JOHN DEERE AT175195
JOHN DEERE AT185696
JOHN DEERE SE501341
JOHN DEERE TY24322
JOHN DEERE TY6774
KOMATSU 6731816150
KOMATSU 6735816110
LUCAS LRA02495
LUCAS LRA2495

 

Šifra alternative Opombe
ALT20013 OE 45A, brez jermenice, original BOSCH
ALT10841 OE 50A, 8PV 60mm micro fiksna jermenica, original MAHLE