Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT20013 | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 45A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 2V dvojna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 86mm |
| Število utorov jermenice | 2 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0120488206 |
| BOSCH | 0120488294 |
| BOSCH | 0120489071 |
| BOSCH | 0120489481 |
| BOSCH | 9120060039 |
| BOSCH | B120402275 |
| BOSCH | F005A00022 |
| CASE | AR187916 |
| CASE | P941518 |
| CASE | P941542 |
| CASE | PO9415420 |
| CASE | Q941542 |
| CUMMINS | 3020678 |
| CUMMINS | 3284391 |
| CUMMINS | 3284392 |
| CUMMINS | 3604479RX |
| CUMMINS | 3911247 |
| CUMMINS | 3920678 |
| DELCO | 19020535 |
| DELCO | 19020536 |
| JOHN DEERE | AL12148 |
| JOHN DEERE | AT161324 |
| JOHN DEERE | AT175195 |
| JOHN DEERE | AT185696 |
| JOHN DEERE | SE501341 |
| JOHN DEERE | TY24322 |
| JOHN DEERE | TY6774 |
| KOMATSU | 6731816150 |
| KOMATSU | 6735816110 |
| LUCAS | LRA02495 |
| LUCAS | LRA2495 |
| MAHLE | 11201759 |
| MAHLE | 11201941 |
| MAHLE | 72735083 |
| MAHLE | AAK1387 |
| MAHLE | AAK3336 |
| MAHLE | IA0759 |
| MAHLE | MG84 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT20013 OE | 45A, brez jermenice, original BOSCH |
| ALT20013 OEM | 50A, brez jermenice, original MAHLE |
| ALT10841 OE | 50A, 8PV 60mm micro fiksna jermenica, original MAHLE |