Alternator MAHLE MG569 28V

Alternator MAHLE MG569 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT91077 OEM

Alternator MAHLE MG569 28V

Original
DEUTZ, KHD
Preberite več
ALT91077 OEM  
Napetost 28V
Moč 55A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Da

 

OEM Referenca
BOSCH 0120468161
DEUTZ 01181651
DEUTZ 01182171
DEUTZ 01183199
DEUTZ 01183610
MAHLE 11203146
MAHLE 11203406
MAHLE 11204160
MAHLE 11204279
MAHLE 72735568
MAHLE AAN5141
MAHLE AAN5319
MAHLE AAN5513
MAHLE AAN8188
MAHLE IA1077
MAHLE MG569