Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT91046 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 80mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| AGRITALIA | 202511 |
| CLAAS | 6005028991 |
| MAGNETON | 9513614 |
| MAHLE | 11203158 |
| MAHLE | 72735598 |
| MAHLE | AAK3156 |
| MAHLE | IA1046 |
| MAHLE | MG599 |