Alternator MAHLE MG608

Alternator MAHLE MG608

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT12050 OEM

Alternator MAHLE MG608

Original
AUTOBIANCHI, FIAT, LANCIA, SEAT, ZASTAVA
Preberite več
ALT12050 OEM  
Napetost 14V
Moč 55A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice 1V fiksna jermenica 9,7mm
Premer jermenice 65mm
Število utorov jermenice 1
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0986039501
DENSO 63320094
DENSO 63320097
DENSO 63321165
DENSO 63321171
FIAT 46231650
FIAT 46472225
FIAT 7704356
FIAT 7711092
LUCAS LRB00188
LUCAS LRB188
MAHLE 11201355
MAHLE 72735607
MAHLE AAK4174
MAHLE IA0355
MAHLE MG608