Alternator MAHLE MG614

Alternator MAHLE MG614

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT14169 OEM

Alternator MAHLE MG614

Original
HATZ
Preberite več
ALT14169 OEM  
Napetost 14V
Moč 60A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120400522
BOSCH 0120400665
BOSCH 0120400725
HATZ 40121000
HATZ 40121002
HATZ 50374700
HATZ 50374701
HATZ 50374702
HATZ 50504200
LUCAS LRA01356
LUCAS LRA1356
MAHLE 11201853
MAHLE 11204448
MAHLE 72735613
MAHLE AAK2305
MAHLE AAK2310
MAHLE IA1702
MAHLE MG614
PORSCHE 91160312000
VALEO 101822
VALEO 2101822
VALEO 2541768
VALEO 436496
VALEO 71314202
VALEO A13N52
VALEO A13N281
ZETTELMEYER 22735100