Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT20012 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Brez jermenice |
| Premer jermenice | - |
| Število utorov jermenice | - |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0120468093 |
| BOSCH | 0120468135 |
| BOSCH | 0120468144 |
| BOSCH | 0120469018 |
| BOSCH | 0120469033 |
| BOSCH | 0120469044 |
| BOSCH | 0986039260 |
| BOSCH | 6033G3073B |
| BOSCH | 6033GB3020 |
| BOSCH | 6033GB3021 |
| LUCAS | LRA02470 |
| LUCAS | LRA02501 |
| LUCAS | LRA2470 |
| LUCAS | LRA2501 |
| MAHLE | 11203275 |
| MAHLE | 11203864 |
| MAHLE | 11204154 |
| MAHLE | 72735062 |
| MAHLE | AAN5171 |
| MAHLE | AAN5313 |
| MAHLE | AAN5765 |
| MAHLE | IA1150 |
| MAHLE | MG63 |
| VALEO | 2541624A |
| VALEO | 2542514 |
| VALEO | 436393 |
| VALEO | A14N183 |
| VALEO | A14N183M |
| VALEO | A14N208M |
| VOLVO | 1096757 |
| VOLVO | 1096758 |
| VOLVO | 1117011 |
| VOLVO | 21048174 |
| VOLVO | 3173821 |
| VOLVO | 3986428 |
| VOLVO | 3986429 |
| VOLVO | 8113915 |
| VOLVO | 813477 |
| VOLVO | 8144401 |
| VOLVO | 8156816 |
| VOLVO | 8156817 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT20012 | 80A, brez jermenice, zunanje hlajenje, neoriginalen |