Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31112 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 40A |
| Priključek B+ (30) | M5 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 68mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| CATERPILLAR | 138008 |
| LUCAS | LRA01543 |
| LUCAS | LRA1543 |
| MITSUBISHI | A000T25171 |
| MITSUBISHI | A000T25271 |
| MITSUBISHI | A000T25371 |
| MITSUBISHI | A000T25373 |
| MITSUBISHI | A000T25471 |
| MITSUBISHI | A0T25171 |
| MITSUBISHI | A0T25271 |
| MITSUBISHI | A0T25371 |
| MITSUBISHI | A0T25373 |
| MITSUBISHI | A0T25471 |
| MITSUBISHI | MM131020 |
| MITSUBISHI | MM432804 |
| MITSUBISHI | MM435081 |
| MITSUBISHI | MM435751 |
| MITSUBISHI | MM435752 |
| MITSUBISHI | MM438844 |