Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31392 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 60A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica |
| Premer jermenice | 62mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| KUBOTA | 1C010-64010 |
| KUBOTA | 1C010-64011 |
| KUBOTA | 1C010-64012 |
| KUBOTA | 1C010-64013 |
| KUBOTA | 1C011-64010 |
| KUBOTA | 1C011-64011 |
| KUBOTA | 1C011-64012 |
| KUBOTA | 1C011-64013 |
| KUBOTA | 1C011-64014 |
| KUBOTA | 3A651-74010 |
| KUBOTA | 3A651-74011 |
| KUBOTA | 3A651-74012 |
| KUBOTA | 3C581-74010 |
| KUBOTA | 3C581-74011 |
| KUBOTA | 3C581-74012 |
| LUCAS | LRA03900 |
| LUCAS | LRA3900 |
| MITSUBISHI | A001TA1677 |
| MITSUBISHI | A001TA1777 |
| MITSUBISHI | A001TA1777A |
| MITSUBISHI | A001TA3677 |
| MITSUBISHI | A001TA3677B |
| MITSUBISHI | A001TCA077 |
| MITSUBISHI | A1TA1677 |
| MITSUBISHI | A1TA1777 |
| MITSUBISHI | A1TA1777A |
| MITSUBISHI | A1TA3677 |
| MITSUBISHI | A1TA3677B |
| MITSUBISHI | A1TCA077 |