Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10086 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 68mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| HITACHI | LR180-741 |
| HITACHI | LR180-741B |
| LUCAS | LRA01677 |
| LUCAS | LRA1677 |
| MITSUBISHI | A002T35791 |
| MITSUBISHI | A002T35791A |
| MITSUBISHI | A002T82491 |
| MITSUBISHI | A002TA4091 |
| MITSUBISHI | A002TA4091A |
| MITSUBISHI | A002TA4092A |
| MITSUBISHI | A002TB3691 |
| MITSUBISHI | A002TB3691KD |
| MITSUBISHI | A2T35791 |
| MITSUBISHI | A2T35791A |
| MITSUBISHI | A2T82491 |
| MITSUBISHI | A2TA4091 |
| MITSUBISHI | A2TA4091A |
| MITSUBISHI | A2TA4092A |
| MITSUBISHI | A2TB3691 |
| MITSUBISHI | A2TB3691KD |
| NISSAN | 23100-02J010 |
| NISSAN | 23100-02J011 |
| NISSAN | 23100-0M800 |
| NISSAN | 23100-0M810 |
| NISSAN | 23100-2J010 |
| NISSAN | 23100-2J011 |
| NISSAN | 23100-64J13 |
| NISSAN | 23100-64J16 |
| NISSAN | 23100-9F510 |