Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT31110 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 100A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 60mm |
| Število utorov jermenice | 4 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA01924 |
| LUCAS | LRA1924 |
| MITSUBISHI | A002TA4991 |
| MITSUBISHI | A002TA5191 |
| MITSUBISHI | A002TA5192 |
| MITSUBISHI | A002TA5192A |
| MITSUBISHI | A002TA5391 |
| MITSUBISHI | A002TA5392 |
| MITSUBISHI | A002TA5692 |
| MITSUBISHI | A002TB0892 |
| MITSUBISHI | A002TB7391 |
| MITSUBISHI | A003TA5491 |
| MITSUBISHI | A003TA5492 |
| MITSUBISHI | A003TA7791 |
| MITSUBISHI | A003TB0291 |
| MITSUBISHI | A003TB4191 |
| MITSUBISHI | A2TA4991 |
| MITSUBISHI | A2TA5191 |
| MITSUBISHI | A2TA5192 |
| MITSUBISHI | A2TA5192A |
| MITSUBISHI | A2TA5391 |
| MITSUBISHI | A2TA5392 |
| MITSUBISHI | A2TA5692 |
| MITSUBISHI | A2TB0892 |
| MITSUBISHI | A2TB7391 |
| MITSUBISHI | A3TA5491 |
| MITSUBISHI | A3TA5492 |
| MITSUBISHI | A3TA7791 |
| MITSUBISHI | A3TB0291 |
| MITSUBISHI | A3TB4191 |
| MITSUBISHI | MD317860 |
| MITSUBISHI | MD317862 |
| MITSUBISHI | MD322925 |
| MITSUBISHI | MD325696 |
| MITSUBISHI | MD334167 |
| MITSUBISHI | MD343416 |
| MITSUBISHI | MD343562 |
| MITSUBISHI | MD347904 |
| MITSUBISHI | MD354811 |
| MITSUBISHI | MD358421 |
| MITSUBISHI | MD358607 |
| MITSUBISHI | MD360635 |
| MITSUBISHI | MD367214 |
| MITSUBISHI | MD375853 |