Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31417 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 140A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 2V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 73mm |
| Število utorov jermenice | 2 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA03536 |
| LUCAS | LRA3536 |
| MITSUBISHI | 1800A116 |
| MITSUBISHI | A003TG4579 |
| MITSUBISHI | A3TG4579 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT31291 OE | 120A, original MITSUBISHI |