Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31396 OE | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 45A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 2V dvojna fiksna jermenica |
| Premer jermenice | 79mm |
| Število utorov jermenice | 2 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| HYUNDAI | 37300-45000 |
| HYUNDAI | 37300-45001 |
| MITSUBISHI | A003T75883 |
| MITSUBISHI | A003TN5188 |
| MITSUBISHI | A003TN5188AM |
| MITSUBISHI | A003TN5283 |
| MITSUBISHI | A003TN5288 |
| MITSUBISHI | A003TN5288AM |
| MITSUBISHI | A003TN5386 |
| MITSUBISHI | A003TN5386AM |
| MITSUBISHI | A003TN5387 |
| MITSUBISHI | A003TN5387AM |
| MITSUBISHI | A003TR5288 |
| MITSUBISHI | A003TR5288AM |
| MITSUBISHI | A003TR5288ZT |
| MITSUBISHI | A003TRF388 |
| MITSUBISHI | A003TRF388AM |
| MITSUBISHI | A3T75883 |
| MITSUBISHI | A3TN5188 |
| MITSUBISHI | A3TN5188AM |
| MITSUBISHI | A3TN5283 |
| MITSUBISHI | A3TN5288 |
| MITSUBISHI | A3TN5288AM |
| MITSUBISHI | A3TN5386 |
| MITSUBISHI | A3TN5386AM |
| MITSUBISHI | A3TN5387 |
| MITSUBISHI | A3TN5387AM |
| MITSUBISHI | A3TR5288 |
| MITSUBISHI | A3TR5288AM |
| MITSUBISHI | A3TR5288ZT |
| MITSUBISHI | A3TRF388 |
| MITSUBISHI | A3TRF388AM |
| MITSUBISHI | ME017614 |
| MITSUBISHI | ME017615 |
| MITSUBISHI | ME049281 |
| MITSUBISHI | ME192607 |
| VALEO | TA000A33701 |
| VALEO | TA000A64401 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT31396 | 45A, neoriginalen |
| ALT31418 OE | 35A, 2V dvojna 86mm fiksna jermenica 9,7mm, zamik priključkov, original MITSUBISHI |