Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT31994 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 115A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 62mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| MITSUBISHI | A003TR0094 |
| MITSUBISHI | A003TR0094ZT |
| MITSUBISHI | A3TR0094 |
| MITSUBISHI | A3TR0094ZT |
| VOLVO | 3819662 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT31245 OE | 115A, 6PV 62mm fiksna micro jermenica, original MITSUBISHI |
| ALT31245 OED | 115A, 6PV 62mm fiksna micro jermenica, neoriginalen |
| ALT31419 OE | 115A, 6PV 47mm fiksna micro jermenica, original MITSUBISHI |
| ALT31992 OE | 115A, 6PV 72mm fiksna micro jermenica, original MITSUBISHI |