Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT31245 OED | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 115A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 62mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA02921 |
| LUCAS | LRA2921 |
| MITSUBISHI | A003TR0091 |
| MITSUBISHI | A003TR0091AM |
| MITSUBISHI | A003TR0091ZT |
| MITSUBISHI | A3TR0091 |
| MITSUBISHI | A3TR0091AM |
| MITSUBISHI | A3TR0091ZT |
| VOLVO | 3803650 |
| VOLVO | 3803846 |
| VOLVO | 3803903 |
| VOLVO | 3803911 |
| VOLVO | 3819662 |
| VOLVO | 874502 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT31245 OE | 115A, original MITSUBISHI |
| ALT31419 OE | 115A, 6PV 47mm fiksna micro jermenica, original MITSUBISHI |
| ALT31992 OE | 115A, 6PV 72mm fiksna micro jermenica, original MITSUBISHI |
| ALT31994 OE | 115A, 5PV 62mm fiksna micro jermenica, original MITSUBISHI |