Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT95092 OE | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 72mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA04037 |
| LUCAS | LRA4037 |
| MITSUBISHI | A003TR5092 |
| MITSUBISHI | A003TR5092AM |
| MITSUBISHI | A003TR5092ZT |
| MITSUBISHI | A3TR5092 |
| MITSUBISHI | A3TR5092AM |
| MITSUBISHI | A3TR5092ZT |
| VOLVO | 3587218 |
| VOLVO | 3803845 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT95093 OE | 80A, 6PV 47mm micro fiksna jermenica, original MITSUBISHI |