Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31390 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 170A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA04055 |
| LUCAS | LRA4055 |
| MITSUBISHI | A003TX0781 |
| MITSUBISHI | A003TX0781A |
| MITSUBISHI | A3TX0781 |
| MITSUBISHI | A3TX0781A |
| SUBARU | 23700-AA660 |
| SUBARU | 23700-AA661 |