Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT31313 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986082880 |
| LUCAS | LRA03363 |
| LUCAS | LRA3363 |
| MITSUBISHI | A005TG0881 |
| MITSUBISHI | A005TG0881ZE |
| MITSUBISHI | A005TG0881ZEA |
| MITSUBISHI | A005TG0881ZEB |
| MITSUBISHI | A005TG0881ZEE |
| MITSUBISHI | A5TG0881 |
| MITSUBISHI | A5TG0881ZE |
| MITSUBISHI | A5TG0881ZEA |
| MITSUBISHI | A5TG0881ZEB |
| MITSUBISHI | A5TG0881ZEE |
| PSA | 5702J3 |
| PSA | 5705KQ |
| PSA | V757595680 |
| PSA | V75759568002 |
| PSA | V757695680 |
| PSA | V75769568002 |
| PSA | V758575080 |
| PSA | V75857508001 |
| VALEO | 440788 |
| VALEO | 443265 |
| VALEO | TG12C340 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14353 OE | 120A, original VALEO |
| ALT14441 OE | 150A, original VALEO |
| ALT31239 | 80A, 6PV 50mm micro fiksna jermenica, neoriginalen |
| ALT31336 OE | 120A, 6PV 49mm micro fiksna jermenica, original MITSUBISHI |