Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT14441 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BMW | 12317562388 |
| BMW | 12317574365 |
| BOSCH | 0986048741 |
| BOSCH | 0986048747 |
| BOSCH | 0986081827 |
| BOSCH | 0986086390 |
| LUCAS | LRA02966 |
| LUCAS | LRA2966 |
| PSA | 5702G3 |
| PSA | 5702L3 |
| PSA | 5705JG |
| PSA | 5705KF |
| PSA | 5705NR |
| PSA | 9666997980 |
| PSA | 9666998080 |
| VALEO | 2610715A |
| VALEO | 2610715B |
| VALEO | 439759 |
| VALEO | 440351 |
| VALEO | 440801 |
| VALEO | 616938 |
| VALEO | FG15T044 |
| VALEO | FG15T072 |
| VALEO | FG15T173 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT31313 | 80A, neoriginalen |
| ALT14353 OE | 120A, original VALEO |
| ALT31239 | 80A, 6PV 50mm micro fiksna jermenica, neoriginalen |
| ALT31336 OE | 120A, 6PV 49mm micro fiksna jermenica, original MITSUBISHI |