Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31378 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 95A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 62mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986084420 |
| LUCAS | LRA03873 |
| LUCAS | LRA3873 |
| MITSUBISHI | 1800A221 |
| MITSUBISHI | 1800A247 |
| MITSUBISHI | A005TL0091 |
| MITSUBISHI | A005TL0091A |
| MITSUBISHI | A005TL0091AM |
| MITSUBISHI | A5TL0091 |
| MITSUBISHI | A5TL0091A |
| MITSUBISHI | A5TL0091AM |