Alternator PRESTOLITE 8LHA3071P 28V

Alternator PRESTOLITE 8LHA3071P 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT32031 OEP

Alternator PRESTOLITE 8LHA3071P 28V

Original
CUMMINS, CATERPILLAR
Preberite več
ALT32031 OEP  
Napetost 28V
Moč 75A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Da
Opomba 1 Brez "L" priključka

 

OEM Referenca
CATERPILLAR 0R2415
CATERPILLAR 0R3615
CATERPILLAR 3C7577
CATERPILLAR 3C7578
CATERPILLAR 3E7577
CUMMINS 3056492
CUMMINS 3078116
CUMMINS 3675108RX
DELCO 10459007
DELCO 10459062
DELCO 10459071
DELCO 10459076
DELCO 10459102
DELCO 10459148
DELCO 10461237
DELCO 1117069
DELCO 1117238
DELCO 1117249
DELCO 1117256
DELCO 1117281
DELCO 19010000
DELCO 19010002
DELCO 19010008
DELCO 19010022
DELCO 19010024
LUCAS LRA02490
LUCAS LRA2490
PRESTOLITE 8LHA3071P

 

Šifra alternative Opombe
ALT40185 OEP 100A, brez jermenice, ni izolirana masa, original PRESTOLITE