Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT32021 OEP | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 175A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Brez jermenice |
| Premer jermenice | - |
| Število utorov jermenice | - |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| CATERPILLAR | 3001117 |
| CATERPILLAR | 4903265 |
| CATERPILLAR | 5098682 |
| CUMMINS | 3088320 |
| CUMMINS | 3629351 |
| MAHLE | 11204350 |
| MAHLE | 72735265 |
| MAHLE | AAT3337 |
| MAHLE | IA1517 |
| MAHLE | MG266 |
| PRESTOLITE | 110258 |
| PRESTOLITE | 8SC3005V |
| PRESTOLITE | 8SC3009Z |
| PRESTOLITE | 8SC3009ZA |
| PRESTOLITE | 8SC3009ZAC |
| PRESTOLITE | 8SC3157V |
| VOLVO | 8497489 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT32021 OEM | 190A,brez jermenice, original MAHLE |