Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT72301 OEP | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 140A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 64mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno in levo |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Da |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| PRESTOLITE | AC172RA301A |