Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10300 OEP | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124655005 |
| BOSCH | 0124655017 |
| BOSCH | 0124655020 |
| BOSCH | 0124655082 |
| BOSCH | 0124655488 |
| BOSCH | 0986045430 |
| BOSCH | 1986A00515 |
| BOSCH | B120516380 |
| CUMMINS | 5259578 |
| CUMMINS | 525957800 |
| DELCO | 19092004 |
| IVECO | 4892320 |
| LUCAS | LRA02536 |
| LUCAS | LRA2536 |
| PRESTOLITE | AVI147S3238HD |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT20038 OE | 70A, 8pk 55mm micro fiksna jermenica, original BOSCH |
| ALT10300 | 90A, 8pk 55mm micro fiksna jermenica, neoriginalen |
| ALT10300 OE | 90A, 8pk 55mm micro fiksna jermenica, original BOSCH |