Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT14311 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 75A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA03018 |
| LUCAS | LRA3018 |
| VALEO | 2655300 |
| VALEO | 2655301 |
| VALEO | 425300 |
| VALEO | A0002655300 |
| VALEO | A0002655301 |
| VOLVO | 3862613 |
| VOLVO | 3862665 |
| VOLVO | 3884950 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14311 OE | 75A, original VALEO |