Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT14399 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 110A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986041431 |
| LUCAS | LRA02103 |
| LUCAS | LRA2103 |
| RENAULT | 7700424574 |
| RENAULT | 7700436647 |
| RENAULT | 7700860466 |
| RENAULT | 7701499607 |
| VALEO | 2541990 |
| VALEO | 2541990A |
| VALEO | 2542369 |
| VALEO | 436616 |
| VALEO | 437142 |
| VALEO | 439251 |
| VALEO | A13VI106 |
| VALEO | A13VI218 |
| VALEO | A13VI268 |