Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT14178 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 90A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 52mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124325023 |
| BOSCH | 0986041800 |
| LUCAS | LRB00458 |
| LUCAS | LRB458 |
| MERCEDES | 0101543802 |
| MERCEDES | 0111543502 |
| MERCEDES | 0111545602 |
| VALEO | 2541922B |
| VALEO | 2542291A |
| VALEO | 2542412 |
| VALEO | 436732 |
| VALEO | 439206 |
| VALEO | A13VI178 |
| VALEO | A13VI237 |
| VALEO | SG9B037 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14178 OE | 90A, original VALEO |
| ALT14329 OE | 90A, 5PV 52mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |